Inne zastosowania

Nordic Concept ożywi przestrzeń każdego wnętrza. Dzięki unikalnemu procesowi stabilizacji mech zachowuje swoje właściwości i piękny kolor na lata. Realizujemy wszelkie typy projektów. Nasze rozwiązania ozdabiają ściany hoteli, restauracji, barów, kawiarni, salonów SPA, salonów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, gabinetów lekarskich.

ZAPYTAJ O MECH

Bez podlewania

Nasz mech nie wymaga od Ciebie żadnej ingerencji. Nie musisz go podlewać, nie musisz o niego w żaden sposób dbać. Mech jest zaimpregnowany – jest wiecznie żywy.

Antystatyczne

Mech na ścianie dzięki swojej antystatyczności nie kurzy się. Nie będzie się na nim zbierał żaden pył – nie musisz o niego w ogóle dbać.

Antyalergiczne

Dzięki swojej antystatyczności mech nie zbiera cząsteczek, które mogłyby powodować alergię. Mech jest naturalny, ale impregnowany.

Higieniczne

Mech na ścianie wygląda jak żywy, ale dzięki specjalnej impregnacji nie przyciąga żadnych owadów, które mogłyby w nim zamieszkać.

Zawsze świeże

Zielone ściany z mchu nigdy nie pożółkną, nigdy nie zwiędną. Mech jest specjalnie impregnowany, co oznacza, że będzie wisiał na Twojej ścianie w takiej samej formie przez lata.

Łatwe w montażu

Mech jest dostarczany na płytkach o wymiarach 30x30 cm. Płytki są bardzo elastyczne, co pozwala na ich bezproblemowe docięcie. O montaż możemy także zadbać my i zrobić to za Ciebie.